Aš sau trukdau jaustis gerai

"Nerimas, bendravimo problemos, baimės, savivertė ir pan. daug yra neurotiškai reaguojančiu (aš tame tarpe) manau nemažai žmonių pradėjo gerti, kad "pabėgti" nuo savo "aš", o metus tenka vėl su juo "kovoti"... Kadangi bet koks savęs pažinimas ir savianalizė žymiai efektyvesnė jei yra 'feedback' " - rašykime į šį forumą...

Aš sau trukdau jaustis gerai

Standartinė Pasiklydes » 2011-10-17 06:49:27

Pasigedau.. gal nesamonė, bet gal... atrodo viskas buvo gerai, nium fain, ko reikia dar, ne, reikia dar kažko, reikia reikia.. va ir ir turiu... kruvinom ašaromis... :?
И уносят меня, и уносят меня В звенящую снежную даль три белых коня, эх, три белых коня.. skype> pasiklydes69
Vartotojo avataras
Pasiklydes
Senbuvis

Re: Aš sau trukdau jaustis gerai

Standartinė Pumputis » 2011-10-17 06:59:45

Pasiklydes rašė:Pasigedau.. gal nesamonė, bet gal... atrodo viskas buvo gerai, nium fain, ko reikia dar, ne, reikia dar kažko, reikia reikia.. va ir ir turiu... kruvinom ašaromis... :?

Turbūt turi tai ką pasidarei pats. Galbūt sekantį kartą bandyk daryt kitaip ir tikėkis kitokio rezultato.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Pumputis
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2011-10-17 08:44:38

Pasiklydes rašė:Pasigedau.. gal nesamonė, bet gal... atrodo viskas buvo gerai, nium fain, ko reikia dar, ne, reikia dar kažko, reikia reikia.. va ir ir turiu... kruvinom ašaromis... :?

pažįstama, buvo... praėjo. praeis, neverk per daug, jei norėsi - laimėsi :)
bimcius@gmail.com
kol ligonis gyvas, yra vilties kad pasveiks
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė adelija » 2012-11-21 13:04:18

Taip, gerai jaustis as trukdau pati sau - kaip del ko - nesuvokiama, tikiuosi , kad laikas pades :D
adelija
Dažnas svečias

Grįžti į Kas trukdo jaustis gerai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias