jauciuosi sudinai

jauciuosi sudinai

Standartinė indene » 2012-12-29 02:01:36

Vel gryzau cia. Gal po metu ar panasiai..neigiau neigiau ir dar karta neigiau.Gulejau psichiatrinese milijona kartu..na ,ne milijona,bet vis tik ir keli kartai per trumpa laikotarpi yra daug.Ir vel neigiau neigiau..Ir dabar vel geriu. Taciau dabar neneigiu. Geriu. Ir jau gana seniai. taciau artimuosius apgavau.Jie mano,kad nebegeriu. Slepiu.Labai gerai slepiu. Kaip manot,ilgai pavks? Moku gerti tik vakarais. Slapta. Viskas lapta. Jauciuosi kaip slaptoji agente.
Perziurejau ka rasiau pries nemaza laiko tarpa siame forume. Geda del to ka rasiau. Viskas rasyta bunant girtai,taciau spekit -sitai rasau velgi budama girta.Tiesa,nevisiskai. Dar gana blaiviai mastau,bet vis tik..gal nemoku blaiva apskritai bendrauti nei realybeje ,nei virtualioje erdveje.Maldauju..istraukit kas nors mane is mano pacios susikurto uzburto rato. As pati nieko nesugebu. Nei nustoti gerti,nei nueiti i kokius AA,,Maldauju,paimkit mane uz ausu ir temkit...Bet is kitos puses kam gi cia rupi tempti kazkokia girtuokle.ai. kaip daznai megstu sakyti(rasyti) -rasau,nes reikia rasyti. Beje,salia alkoholizmo sergu oficialiai pripazinta sunkia depresija,esu ribine asmenybe,turiu gerti galybe vaistu,bet ju jau atsigeriau,tiesa,ne pagal paskirti ir netinkamom dozem-gulejau be samones pora paru :)
guodZIuosi jum,mielieji zmones,guodziuosi..o ka man dar dartyti. Dar galiu gerti.
indene
Naujokas

Re: jauciuosi sudinai

Standartinė Edvardas » 2012-12-29 07:58:02

labas rytas
malonu, kad aplankiai mus, kad neužmiršai. Sakai, kad esi užburtame rate, bet tai ne ratas, greičiau tai verpetas, kuris traukia į gilumą, į pražūtį. Bet tai tikrai nėra beviltiška situacija, nes daugumos čia rašančių istorijos paliudija, kad galima išbristi iš to liūno. Svarbu, kad nuoširdžiai nori iš jo ištrūkti. Pagalba tikrai atsiras, o toliau matysi. Stiprybės Tau.
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė e » 2012-12-29 08:31:25

Labas Indėne, koks čia tas galėjimas gert, kreivas šleivas kuprotas.
Tempiu tave, eime į aa susirinkimą, sekmadienį 18val ? gal daugiau merginų prisijungs,kažkaip čia nemaža mūsų paskutiniu metu kompanija forume susidarė
20.02.2011
e
Senbuvis

Standartinė Renata333 » 2012-12-29 08:55:31

As tai sakyciau,jei jau ir geri-tai su nuotaika!!!Optimizmo daugiau ir viskas bus gerai :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Renata333
Senbuvis

Standartinė e » 2013-01-08 10:42:10

http://www.ted.com/talks/brene_brown_on ... ility.html
let yourself been seen, deeply seen, vulnerably seen..
and I am enough :),
wouch vakar kaip tik apie tai panašiai mąsčiau, o šiandien išgirdau
20.02.2011
e
Senbuvis

Grįžti į Kaip aš jaučiuosi

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių