Džiaugiuosi blaivybe

Re: Džiaugiuosi blaivybe

Standartinė arunas-studentas » 2012-02-20 14:28:11

e - aš dėl tavęs džiaugiuosi!
Kuo daugiau žmogus turi problemų, tuo mažiau jam trūksta iki laimės. M.Tvenas
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Edvardas » 2012-02-20 19:52:51

Sveikinu, sveikinu nuostabusis žmogau. :) Lai visakeriopa šiluma Tave gaubia nuolat....
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė Meile » 2012-07-21 13:47:49

:)
Vartotojo avataras
Meile
Senbuvis

Standartinė xaliava » 2012-08-20 21:24:55

Sveiki. Seniai berašiau. Ką tik iš grupės. Atšvenčiau 5. Kaip ir priklauso. Tortu. Pradžia nuo šio forumo. Ilgai skaičiau "apsinešęs", ir galvojau, gėriau, galvojau, gėriau. Kelias naktis. Viena mintis kalė į galvą: kaip galima NEGERTI. Po kažkurio laiko visgi nuspręndžiau prisijungti. Susiradau numerius, adresus. Atėjau. Kelis metus grįžęs iš grupės, dar pasiskaitinėdavau forumą. Parašydavau. Dabar apleidęs šią vietą. Bet mano pradžia yra ČIA. Nuoširdus ačiū. :idea:
2007.08.20
Vartotojo avataras
xaliava
Dažnas svečias

Standartinė Medūza » 2012-08-20 22:04:42

Nuosirdziai sveikinu tave! Lai blaivus gyvenimas Tave lydi ir atveria naujas galimybes bei pojucius!
Paskutinį kartą redagavo Medūza 2012-08-20 22:28:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
Medūza
Naujokas

Standartinė rimantasaa » 2012-08-20 22:07:59

Sveikinu su penkmečiu,gražus jubiliejus.Man kažkada yra sakę ar rimtai ar pajuokavę kad pirmus penkis metus blaivejama iki dešimties susipažystama su blaiviu gyvenimu, po dešimties mokomasi gyventi blaivei,och ir riebei tada nusikeikiau.Dabar jau galiu pasakyti kad tame yra daug tiesos.Sekmės ir nepamesk kelio del takelio.
Vartotojo avataras
rimantasaa
Dažnas svečias

Standartinė xaliava » 2012-08-21 08:00:12

Ir vistiek vertinu ne metus, o tik šiandien.
2007.08.20
Vartotojo avataras
xaliava
Dažnas svečias

Standartinė arunas-studentas » 2012-08-21 08:57:03

xaliava rašė:Ir vistiek vertinu ne metus, o tik šiandien.

Faina, kad šiandien esi blaivus ir su mumis!
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Brigita » 2012-11-10 16:28:11

Nuoširdžiai dėkinga už gražius, tikiu - iš širdies parašytus sveikinimus :P . Kaip ne kartą jau minėjau, mano "kopimas" į blaivybę prasidėjo būtent šiame forume. Čia atradau tai, apie ką dažnai pagalvodavau (ypatingai "pachmielinga"), bet nedrįsdavau įsivaizduoti kaip realybę. Gerdama svajojau apie blaivų gyvenimą. Apsikabinusi svaigalų stiklinę ne kartą verkdavau savo pragertu, geriamų ir, žinojau, ryt besikartojančių tų pačių dienų. Ligi šiol pamenu skausmingas mintis, didelį troškimą negerti. Deja. Eilinė "pjankė" parodydavo, jog esu absoliut bejėgė prieš alkoholį :( . Ir šiame forume "plaiksčiausi" įkaušusi, braidydama po nevilties balas. Bet būtent čia pamačiau, kad šalia balų auga ne tik viksvos, o yra ir kietesnis pagrindas, ant kurio galiu atsistoti. Tas vadinamas "kietesnis pagrindas" buvo visi jūs, forumo dalyviai. Tie, kuria kantriai ir atlaidžiai patardavote man bei mokėte, kaip suklupus nebijoti pažvelgti kitam į akis ir, pripažinus savo eilinę klaidą, nenuleisti rankų, bet bandyti žengti tolyn. Pabrėžiu, pirmiausia išmokau pripažinti savo klaidą, o nesuversti ją visam likusiam pasauliui. Kai suvokiau, jog tik aš esu atsakinga už savo gyvenimą (atidesni, manau, suprato ir prisiminė, kur skaitė šiuos žodžius), pradėjau "lipdytis" ir šiandien jūs visi turite mane tokią, kokia esu :P . Todėl ir noriu stipriai visus apkabinti ir pasakyti: "Esate patys šauniausi mano virtualaus (ir ne tik) pasaulio žmonės". Galbūt kitais metais, kai grįšiu į Lietuvą, susibėgsime visi kartu - mano seni geri bičiuliai, prie kurių prisijungs nauji, ir visi kartu tyliai mintyse pagalvosime: "Vertingiausia, ką mes šiandien turime - vieni kitus. O pasiekėme visa tai vien todėl, jog esame blaivūs" :P .
P.S. Vis dar abejojantiems, ar verta bei įmanoma žengti blaivybės keliu, norėčiau pasakyti: "Ir dar kaip įmanoma". Tik nebijokit paprašyti pagalbos. Jei nedrįstate, mano skype apačioje.
Paveikslėlis

Nežiūrėk atgal - gyvenimas priekyje.
Vartotojo avataras
Brigita
Senbuvis

Standartinė Jurate » 2013-01-12 10:00:13

Stai dar vieneri blaivus metai (8). Girtis nera labai kuo: deja, nei vieno nepastumejau blaivybes link, nelabai kam padejau, o siuo metu tik pati viena sau dziaugiuosi blaivybe :roll: Aciu jums visiems, kad bent cia galiu pasidziaugti savo sukaktuvemis. Geru ir blaiviu jums 2013-uju metu!
Jurate
Dažnas svečias

Standartinė Brigita » 2013-01-12 10:18:43

Nuoširdžiai sveikinu tave, Jūrate :P . Na, :nepastūmei", tai "nepastūmei", tačiau sustiprinai tikėjimą esama blaivia akimirka. Kad ir man :) . Tiesiog džiaugiuosi, jog esi. Tokia pati, kaip ir anksčiau :) ...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Brigita
Senbuvis

Standartinė Jurate » 2013-01-12 11:38:16

Kartais atrodo, kad atejau ir pasiemiau sau blaivybe kaip dovana, neidejus jokiu savo pastangu, be gilesnio suvokimo. Tiesiog atejau ir itikejau- be klausimu, be ieskojimu ir abejoniu. Nelaikau savo blaivybes SAVO nuopelnu, tiesiog tinkamu laiku pakliuvau i tinkama vieta pas tinkamus zmones. Tikiu, kad (gal) kada nors kam nors galesiu atsilyginti, matyt, kol kas nesu tam pasiruosusi ir AJ tai mato.
Aciu, Brigita, uz sveikinimus. Esi tikrai sauni moteris. Zvilgtelejau i Tavo profili- negi ir Tu i uzjurius patraukei?
Jurate
Dažnas svečias

Standartinė arunas-studentas » 2013-01-18 11:17:02

Pažįstamas jausmas Jūrate, aš irgi taip ramiai krutu, metai po metų. Ir pastangų lyg daug nededu. Bet ŠIANDIEN aš blaivas ir Jumis - tai matyt ir yra svarbiausia :)
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Brigita » 2013-01-18 12:09:12

Jurate rašė:Kartais atrodo, kad atejau ir pasiemiau sau blaivybe kaip dovana, neidejus jokiu savo pastangu, be gilesnio suvokimo. Tiesiog atejau ir itikejau- be klausimu, be ieskojimu ir abejoniu. Nelaikau savo blaivybes SAVO nuopelnu, tiesiog tinkamu laiku pakliuvau i tinkama vieta pas tinkamus zmones. Tikiu, kad (gal) kada nors kam nors galesiu atsilyginti, matyt, kol kas nesu tam pasiruosusi ir AJ tai mato.
Aciu, Brigita, uz sveikinimus. Esi tikrai sauni moteris. Zvilgtelejau i Tavo profili- negi ir Tu i uzjurius patraukei?

Taip, Jūrate, esu Europos Sąjungos valkata :) . "Plavinėjau" tarp Nyderlandų ir JK. Dabar, manau, galutinai apsistojau JK. Ten, kur sutikau mylimą žmogų. Su juo šiandien esu BLAIVI. Kaip ir vakar :P .
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Brigita
Senbuvis

Ankstesnis

Grįžti į Pasidžiaugiam blaivybe

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias