Alkoholikas ir MEILĖ.....

Re: Alkoholikas ir MEILĖ.....

Standartinė Nika » 2010-10-21 06:27:12

Piene, gal tavo meilė šiuo metu įskaudinta, atsitraukusi, pasislėpusi. Kai mylėtas žmogus taps kitokiu, vėl bus kitaip? Nors aš tave suprantu, gyvenau su geriančiu, tik skirtumas tas, kad pati tuomet gėriau, bet šiandien pagalvojusi apie geriantį žmogų šalia net susipurtau...
Nika
Senbuvis

Standartinė garnys » 2010-11-06 20:47:20

Niekaip negaliu susikaupt.Mintys klaidžioja iš dabarties i praeitį,vieni prisiminimai nustumia kitus.Gyvenimas eina nesustodamas,vis i prieki,vis tolyn.
MEILĖ... Kas ji? Tai kažkas nuostabaus,žavaus ,sunkiai suvokiama su visa eile niuansų ir aplinkybių.Būti mylimam reik pačiam mylėti.Aš mylėjau ir buvau mylimas.Pradžioje vedybinio gyvenimo nedideli išgėrimai netrukdė.Metai darė savo . Išgėrimai dažnėjo.Buvau mylimas Ji tikėjo kad aš sugebėsiu sustot.Bet aš pamažu išdavikiškai, pats to nejausdamas, keičiau MEILE į degtinę.Bėgau nuo savęs,bėgau nuo visų,bėgau ir nuo MEILĖS.Išvažiavau gyventi atskirai nuo šeimos. Pradėjau gerti dar daugiau.Apimdavo panika ,depresijos, nebeturėjau noro gyventi.
Žmona pas mane atvažiuodavo, aplankydavo savaitgaliais, rasdavo vis baisiau atrodanti.Ji nepaliko manęs.Vieną sykį atvežė degtinės ir pasiūlė išgert, kad nenumirčiau,kad pasikalbėčiau su ja.Kai išvažiavo mano mintys vis sukosi-kodėl atvežė išgert.Sekanti sykį paliko 10 lt. sako kai bus labai bloga -išgerk noriu ,kad dar gyventum.Už savaites mane rado klaikioje būklėje-pylė šaltas prakaitas ,visas drebėjau,nenorėjau nieko matyt.Ji paklausė ar noriu mesti gerti? Be nuovokos pasakiau ,kad noriu mesti gerti ir sutiksiu su viskuo ,jei padėsi.
Sekančią dieną jau buvau AA grupėje apie kurią nieko nežinojau,nes man buvo vis vien kur atsidursiu, o atsidūriau laiku ir vietoje -nuo šios dienos esu alkoholikas,tik negeriantis.
Sunku buvo mokytis blaiviai gyventi,tikrai sunku.Man sunkiausi buvo pirmi trys metai .Per juos pamažu sugrįžau i šeimą. Vėl esu mylimas ir aš myliu.Aš išmokau mylėti visus džiaugtis su visais ir aš lieku nepamirštamas.Iš savo patirties jau žinau ,įsitikinau, kad alkoholis ir MEILĖ nesuderinama...
garnys
Naujokas

Standartinė militarys » 2010-11-08 12:00:40

garnys rašė:Niekaip negaliu susikaupt.Mintys klaidžioja iš dabarties i praeitį,vieni prisiminimai nustumia kitus.Gyvenimas eina nesustodamas,vis i prieki,vis tolyn.
MEILĖ... Kas ji? Tai kažkas nuostabaus,žavaus ,sunkiai suvokiama su visa eile niuansų ir aplinkybių.Būti mylimam reik pačiam mylėti.Aš mylėjau ir buvau mylimas.Pradžioje vedybinio gyvenimo nedideli išgėrimai netrukdė.Metai darė savo . Išgėrimai dažnėjo.Buvau mylimas Ji tikėjo kad aš sugebėsiu sustot.Bet aš pamažu išdavikiškai, pats to nejausdamas, keičiau MEILE į degtinę.Bėgau nuo savęs,bėgau nuo visų,bėgau ir nuo MEILĖS.Išvažiavau gyventi atskirai nuo šeimos. Pradėjau gerti dar daugiau.Apimdavo panika ,depresijos, nebeturėjau noro gyventi.
Žmona pas mane atvažiuodavo, aplankydavo savaitgaliais, rasdavo vis baisiau atrodanti.Ji nepaliko manęs.Vieną sykį atvežė degtinės ir pasiūlė išgert, kad nenumirčiau,kad pasikalbėčiau su ja.Kai išvažiavo mano mintys vis sukosi-kodėl atvežė išgert.Sekanti sykį paliko 10 lt. sako kai bus labai bloga -išgerk noriu ,kad dar gyventum.Už savaites mane rado klaikioje būklėje-pylė šaltas prakaitas ,visas drebėjau,nenorėjau nieko matyt.Ji paklausė ar noriu mesti gerti? Be nuovokos pasakiau ,kad noriu mesti gerti ir sutiksiu su viskuo ,jei padėsi.
Sekančią dieną jau buvau AA grupėje apie kurią nieko nežinojau,nes man buvo vis vien kur atsidursiu, o atsidūriau laiku ir vietoje -nuo šios dienos esu alkoholikas,tik negeriantis.
Sunku buvo mokytis blaiviai gyventi,tikrai sunku.Man sunkiausi buvo pirmi trys metai .Per juos pamažu sugrįžau i šeimą. Vėl esu mylimas ir aš myliu.Aš išmokau mylėti visus džiaugtis su visais ir aš lieku nepamirštamas.Iš savo patirties jau žinau ,įsitikinau, kad alkoholis ir MEILĖ nesuderinama...

o čia geras...
militarys
Senbuvis

Standartinė spoonwoman » 2011-07-16 15:44:06

Aš iš saviškio babkių gėrimams išsikaulydavau, o tas ir duodavo, myli... Bet paskutiniu metu nerealiai pykt pradėjo ant manęs ir net vienu momentu nesišnekėjo su manim. O aš nors sakiau, kad jį myliu, bet vistiek stikliuką kilnojau. Nežinau kodėl taip sunku atsisakyt alkoholio, net ir tuomet, kai artimieji kenčia dėl šito viso š...
Man jau gėda nerealiai dėl gėrimų prieš jį, kai jis turi pakelt mane kai voliojuos ant žemės ir nebesugebu pati atsistot.
Gal iš tikrųjų alkoholikas ir meilė - utopija... Kaip kitaip paaiškint tuos gėrimus. Geriančiam alkoholikui meilė neegzistuoja, manau... Vienintelė meilė - alkoholis...
Paveikslėlis Yra žmonių, iš kurių negalima tikėtis, kad, apsiavę vieną batą, būtinai apsiaus ir kitą.
/Frydrichas Hebelis/
Vartotojo avataras
spoonwoman
Dažnas svečias

Standartinė Edvardas » 2011-07-16 18:34:46

Tiksliai pastebėta, kas priklausomam pirmoji ir pagrindinė meilė yra alkoholis. Tik ši nuostata galioja geriančiajam, o einant blaivybės keliu viskas susidėlioja į savo vietas ir dažniausiai atrandami nauji gyvenimo (o ir tos pačios meilės) atspalviai. :)
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2011-07-17 07:08:25

Edvardas rašė:Tiksliai pastebėta, kas priklausomam pirmoji ir pagrindinė meilė yra alkoholis. Tik ši nuostata galioja geriančiajam, o einant blaivybės keliu viskas susidėlioja į savo vietas ir dažniausiai atrandami nauji gyvenimo (o ir tos pačios meilės) atspalviai. :)

na, taip, į vietas susidėlioja. paskaičius garnio istoriją aš matau, kad ten buvo tikra MEILĖ (iš žmonos pusės), o jis ją pajuto, ir... kaip malonu ir smagu dabar jų namuose.
bimcius@gmail.com
kol ligonis gyvas, yra vilties kad pasveiks
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė arunas-studentas » 2011-07-18 14:58:59

Nevarykit, aš kai pagerdavau taip ant meilės patraukdavo, kad nors sienom lipk...
Kuo daugiau žmogus turi problemų, tuo mažiau jam trūksta iki laimės. M.Tvenas
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Edvardas » 2011-07-18 15:13:30

arunas-studentas rašė:Nevarykit, aš kai pagerdavau taip ant meilės patraukdavo, kad nors sienom lipk...

gal taip uždegdavai aistrą??? :) (po prostu - seksą :) )
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė minde » 2011-07-18 15:29:29

Va va ARUNAI kas teisibe tas nes nemelas ir man taip budavo :mrgreen:
arunas-studentas rašė:Nevarykit, aš kai pagerdavau taip ant meilės patraukdavo, kad nors sienom lipk...
Šendien aš blaivas ir taip diena po dienos.
minde
Senbuvis

Standartinė Pumputis » 2011-07-18 15:39:42

minde rašė:Va va ARUNAI kas teisibe tas nes nemelas ir man taip budavo :mrgreen:

Ar nieko nemaišot berniukai? Tai tikrai buvo MEILĖ apie kurią ir tema?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Pumputis
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2011-07-18 16:29:24

Pumputis rašė:
minde rašė:Va va ARUNAI kas teisibe tas nes nemelas ir man taip budavo :mrgreen:

buvo čia veterano tema/pasisakymas, kur kalbėjo apie MEILĘ, ne tik apie ... pasimylėjimą
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė arunas-studentas » 2011-07-21 14:52:21

A kaip noriu - taip ir suprantu meilę, ypač kai tai buvo kažkada. Ar nuo to aš blogesnis ir neteisingesnis?
Taip tai būdavo fatališka aistra, jei pasisekdavo tai ir seksas. Ir susižavėjimas ir pagarba ir susižavėjimas.
Bet tik, kad tos meilės pyst-pyst ir išsilakstydavo. O tada aš ieškodavau kitos Meilės.

Pumputis rašė:

arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2011-07-21 18:13:27

arunas-studentas rašė:A kaip noriu - taip ir suprantu meilę, ypač kai tai buvo kažkada. Ar nuo to aš blogesnis ir neteisingesnis?
Taip tai būdavo fatališka aistra, jei pasisekdavo tai ir seksas. Ir susižavėjimas ir pagarba ir susižavėjimas.
Bet tik, kad tos meilės pyst-pyst ir išsilakstydavo. O tada aš ieškodavau kitos Meilės.

nu ką aš galiu pasakyt - buvo pyst-pyst, o ieškodavai - Meilės ... tik man rods, ne tik akagolikams taip nutinka ...
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė arunas-studentas » 2012-03-18 22:46:59

Gal dėl aš gerdavau? Bet išgėręs paprastai jau gaudavau :)
http://www.delfi.lt/news/daily/hot/pasi ... d=56887515
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2012-04-03 10:01:10

alkoholis ir seksualumas

http://goo.gl/X8BZJ
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius