Naujokams

Standartinė Mariai » 2006-08-30 16:41:51

Jei esi vilniete, Tau manau pades psichologas Giedrius dirbantis Minesotos programoje Priklausomybes ligu centre Vilniuje. Man jis padejo. Pasikalbek, nes paprastai rugseji yra renkama nauja grupe. Jei reikia telefono, parasyk man i el. pasta. Sekmes!
Siandiena tiesiog dziaugiuosi Gyvenimu.
Dekingas visiems, kas man padeda stiprinti Blaivybe

Skype - aa-Marius.Šviesa
Vartotojo avataras
Mariai
Dažnas svečias

Standartinė Svečias » 2006-08-30 19:27:51

O jei esi kauniete, tai lankyti psichoterapine (palaikomaja) grupe neproblema. Grupes vakarais veda Minesotos darbuotojos Irena, Egle, buvusi Minesotos konsultante Janina, buvusi Minesotos psichologe Kristina, zodziu - tik rinkis...
Svečias

Standartinė Mariai » 2006-09-25 20:40:57

Mielai pasidalinsiu savo patirtimi ir elektroniniu pastu blaivybe@gmail.com

Skype - aa-Marius.Šviesa
Vartotojo avataras
Mariai
Dažnas svečias

naujokams

Standartinė Gyte » 2006-09-29 12:14:40

negeriau iki 24 metu. budama 28 susidomejau evangelijos citata "valgykite duona - tai mano kunas. gerkite vyna - tai mano kraujas" gal tikrai neverta gerti stipresniu gerimu kaip vynas?
Gyte

naujokams

Standartinė Gyte » 2006-09-29 12:16:07

noriu palinketi visiems blaivybes.
Gyte

Re: naujokams

Standartinė Edvardas » 2006-09-29 14:35:04

Gyte rašė:noriu palinketi visiems blaivybes.

Ačiu Gyte, man blaivybė reikalinga kaip oras :D
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė Diana » 2006-10-08 14:27:49

sveiki,
esu čia naujoke. Turiu problemą - geriantį vyrą ir du vaikus. Jis geria antra savaitė, o as noriu pasikarti. Darbas, namai, vaikai. Niekur nespeju, pavargau. Nežinau ką daryti. Norisi viską baigti čia ir dabar, bet kaip, kaip padėti sau ir jam?
Diana

Standartinė REIKIA » 2006-10-08 17:26:27

Diana rašė:sveiki,
esu čia naujoke. Turiu problemą - geriantį vyrą ir du vaikus. Jis geria antra savaitė, o as noriu pasikarti. Darbas, namai, vaikai. Niekur nespeju, pavargau. Nežinau ką daryti. Norisi viską baigti čia ir dabar, bet kaip, kaip padėti sau ir jam?

Diana vesk savo vyreli i priklausomybiu ligu centra. Ten isblaivins, atbus ten pora savaiciu, po to suleis i krauja torpeda pusei metu, berods 90 litu
ir jei tai jam pirmas kartas pailsesi puse metu, ir jei dirba - duos nedarbingumo lapa, (bent jau taip buvo Siauliuose), o ligos uzkoduotos ne visi zino tuos kodus,
REIKIA

Standartinė Svečias » 2006-10-09 14:25:00

Šiuo metu kaune guli. Vos tevai išgelbėjo. Sake medikai dar diena ir butumem iš užsienio su karstu parvežę. Vis pagalvoju gal tai pamoka, bet esu įsitikinusi, kad jokia jam tai ne pamoka. O kas tai per ampolė? O kaip kodavimas? Puse metu mažoka... Nieko neišmanau apie tai... :cry:
Svečias

Standartinė Edvardas » 2006-10-09 14:53:00

Anonymous rašė:Šiuo metu kaune guli. Vos tevai išgelbėjo. Sake medikai dar diena ir butumem iš užsienio su karstu parvežę. Vis pagalvoju gal tai pamoka, bet esu įsitikinusi, kad jokia jam tai ne pamoka. O kas tai per ampolė? O kaip kodavimas? Puse metu mažoka... Nieko neišmanau apie tai... :cry:

Pirmas žingsniukas-šioks toks fizinio kūno išvalymas. Didžiausia ,,kova" -priešakyje. Parašiau žodį kova kabutėse, nes nagalima tiesmukiškai taip įvardinti to kelio į blaivybę. Bet tas kelias būtinas, jei norim gyventi šiam sviete, kito kelio nerasta.
Šiame tinklapyje yra nemažai prirašyta apie torpedas, kodavimus ir pan. Asmeniškai aš esu prieš tuos metodus, kadangi jie yra pasipelnimo priemonė iš sergančio žmogaus. Vienetams tai padeda išsilaikyti užsibrėžtą laikotarpį (nors jis daugumoje yra grįstas baime), bet toliau ,,atsiimama" su kaupu.
Kelias į blaivybę-atradimų ir praradimų kelias, čia kaip kam papuola, bet daugumai tai yra kardinalus gyvenimo pokytis kiekvienam.
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė Ingis » 2006-10-09 17:39:45

Sveiki visi perskaiciau as cia apie torpeda as asmeniskai tai pabandziau ir galiu pasakyti kad man ji veke lygei 4 valandas kol gryzau namo ir susitikau su sava hebryte .Gaila buvo tik pinigu paleistu vejeis ir didziulis noras ta daktareli uz geros vietos pakabinti....
Vartotojo avataras
Ingis
Naujokas

Standartinė REIKIA » 2006-10-09 18:01:35

Anonymous rašė:Šiuo metu kaune guli. Vos tevai išgelbėjo. Sake medikai dar diena ir butumem iš užsienio su karstu parvežę. Vis pagalvoju gal tai pamoka, bet esu įsitikinusi, kad jokia jam tai ne pamoka. O kas tai per ampolė? O kaip kodavimas? Puse metu mažoka... Nieko neišmanau apie tai... :cry:

Tai ne ampole tai suleidziami vaistai i vena, bet "gydytojai " reikalauja, kad pacientas butu isbuves blaivus dvi savaites... Cia tik laikinas skubus sprendimas, siaip jai ji isblaive, tai bus sunkus atvejas bus priversti eiti isbuti ten 2 sav. kad po to suleistu vaistus...
Linkiu visiems negerti
REIKIA

Standartinė REIKIA » 2006-10-09 18:12:47

Ingis rašė:Sveiki visi perskaiciau as cia apie torpeda as asmeniskai tai pabandziau ir galiu pasakyti kad man ji veke lygei 4 valandas kol gryzau namo ir susitikau su sava hebryte .Gaila buvo tik pinigu paleistu vejeis ir didziulis noras ta daktareli uz geros vietos pakabinti....

Matyt dar nepakankamai esi geres ir dar per mazai bedu esi del to turejes ir sudinas daktarelis pakliuvo, o gal ir suleido c vitamina.
As irgi pries 2men buvau susileides ,eilini karta, po to stipriai ,kai "pavariau" tai teko su velniais pabendrauti. Aisku is pradziu alutis ejo kuo puikiausiai kelis vakarus, bet kai stipresni gerimai prasidejo, pamaciau pragaro vartus.
Galiu pasakyt - ir priesui nelinkeciau. :twisted: :twisted: :twisted:
Linkiu visiems negerti
REIKIA

Standartinė Mariai » 2006-10-09 18:25:26

Ingis rašė:Sveiki visi perskaiciau as cia apie torpeda as asmeniskai tai pabandziau ir galiu pasakyti kad man ji veke lygei 4 valandas kol gryzau namo ir susitikau su sava hebryte .Gaila buvo tik pinigu paleistu vejeis ir didziulis noras ta daktareli uz geros vietos pakabinti....

Taigi... jei nera noro negerti, tai vien tik torpeda tikrai nepades. Nors ir 10 torpedu suleistum i ta gera vieta uz kurios daktareli pakabinti norejo oponentas Ingis...
Noras ir tik didelis noras paciam negerti - pagrindine salyga, visko pradziu pradzia. O be to dar reikia kantrybes, nuolankumo, susitaikymo su savo liga ir supratimo, kad negerti reikia pirmiausiai del saves.
Sekmes ieskant Blaivybes

Skype - aa-Marius.Šviesa
Vartotojo avataras
Mariai
Dažnas svečias

Standartinė Dana » 2006-10-09 18:36:33

O šiaip apie torpedas mes jau pakankamai Forume esame prirašę ir pasidalinę įspūdžiais. Nepatingėk paskaitinėti ir sužinosi daugiau.
Vartotojo avataras
Dana
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias