Naujokams

Standartinė Simonas » 2007-01-15 14:53:15

Palaikau Mariai nuomone, kad negerti reikia noreti del saves - juk daug smagiau pabusti ryte neisdziuvusia gerkle ir be galvos skausmo, savo namuose, o ne velniaizin kur :) Pavyzdziui siryt atsibudau puikios fizines bukles, pazvelgiau pro langa, o ten sviete saule.. :) ir nuotaika gera atsirado, ir dar viena busima blaivia diena pasidziaugiau :)
Jei netikesi savimi - niekada nenustosi.
Simonas
Naujokas

Standartinė Erdvilas » 2007-01-15 19:11:44

kodas,torpeda,anonimonai alkoholikasi,minesotos programa... koki buda geriau rinktis? galvojam,galvojam :) kas sukure kodus,torpedas?-rusai:)
ju veikimas pagristas mirties baime kaip ir viskas komunistiniam,totalitariniam rezime.veikia pigiai greitai ir gerai:) sumokejai piniga ir gauni mirties nuosprendi:)
kas sukure aa,minesotos programa? -amerikonai. veikimas pagristas laisve rinktis ir zmogaus teisem. demokratinis pasaulis nieko nepadarysi.
veikia is leto,reikalaija atiduoti daug laiko ir pastangu. saziningai stengiantis rezultatas garantantuotas.
Vartotojo avataras
Erdvilas
Dažnas svečias

Standartinė Kestas » 2007-01-15 22:32:23

Erdvilas rašė:kodas,torpeda,anonimonai alkoholikasi,minesotos programa... koki buda geriau rinktis? galvojam,galvojam :) kas sukure kodus,torpedas?-rusai:)
ju veikimas pagristas mirties baime kaip ir viskas komunistiniam,totalitariniam rezime.veikia pigiai greitai ir gerai:) sumokejai piniga ir gauni mirties nuosprendi:)
kas sukure aa,minesotos programa? -amerikonai. veikimas pagristas laisve rinktis ir zmogaus teisem. demokratinis pasaulis nieko nepadarysi.
veikia is leto,reikalaija atiduoti daug laiko ir pastangu. saziningai stengiantis rezultatas garantantuotas.

Labai taikliai pastebejai - kodus ir torpedas sugalvojo sovietiniai narkologai, kuriu "gydymo" metodai-kaip ir tarybiniu psichiatru, buvo paremti gasdinimu, baimes sukelimu, manipuliuojant paciento samone ir pasamone, ir panasiais su humaniska medicinos misija nieko bendro neturinciais marazmais. Normaliose salyse sie budai yra grieztai netaikomi, nes zinant alkoholizmo liga, koks normalus gydytojas suleistu kokia tai medziaga alkoholikui, nuo kurios, jis paragaves alkoholio galetu prarasti sveikata ar gyvybe? Juk tik keletas is daugelio atlaiko kodo ar topedos laikotarpi neuzgeres...Laime, kad tai tik gasdinimas, baimes terapija, kitaip puse sio forumo nariu jau butu ismire ar invalidais tape...Tokie eksperimentai su zmonemis patekusiais i beda (o alkoholikai, daznai buna ir nesamoningi zmones, savo prasigerimo pike) buvo galimi nebent SS koncentracijos lageriuose, daktaro Mengeles laboratorijose, arba tarybineje sistemoje. O Lietuva, butent paveldejo tarybine narkologijos mokykla, tad dauguma narkologu nesuka sau galvos del alkoholiko motyvavimo kokiam tai stipriam ju motyvavimui keistis, pasirinkti blaivybes programa ar pan., suleidai novokaino vargsui alkoholikui, pries tai stipriai apdorojes moksliniais pagasdinimais, paemei pinigelius ir viskas. Tiksliai zinai, kad jis vel pas tave ateis su pinigeliais pasibaigus torpedai ar kodui...dar gerai, kad pasibaigus, nes jei jie veiktu, tai vargsas jau niekada niekur neateitu. Taip tarybines narkologijos mokinys-narkologas uzsitikrina sau pacienta ilgam ilgam laikui. Zinau zmogu, kuris taip torpedavosi apie 30 metu...Kiekvienai metais po torpeda, paskutinius penkerius po dvi torpedas leisdavosi i metus, uzgerdavo nesibaigus laikui, jau neislaikydavo. ..
Siulau niekam neisizeidineti, neizeidineti ir nepykti, nes tai yra mano mintys ir as jas turiu teise laisvai reiksti. :) :) :)
Visiems linkiu sekmes :) :) :)
Kestas
Dažnas svečias

Standartinė Kestas » 2007-01-16 10:17:05

Apie tarybinio gyvenimo "privalumus" esu visiskai nenusiteikes kalbeti, o jei kalbeti apie diskusijos kultura-tai ir siulau kalbeti argumentais (kokie jie butu man svetimi, bet tai pasnekovo argumentai ir as juos pasiryzes priimti kaip zmogaus nuomone), o ne pykciu, pagieza ar pasnekovo zeminimu isreikstomis emocijomis.
Kestas
Dažnas svečias

Standartinė Nika » 2007-01-16 12:05:40

Kestas rašė: dauguma narkologu nesuka sau galvos del alkoholiko motyvavimo ....... paemei pinigelius ir viskas. Tiksliai zinai, kad jis vel pas tave ateis su pinigeliais

Oi kaip pažįstama... Teko susidurt su tokiais dalykais privačioje gydykloje. Para kainuoja kelis šimtus litų, palatoje televizorius, skanus maistas, o išeinant pacientui gydytojas ir sako: "Išėjęs vaistinėj nusipirk valerijono tinktūros ir po truputį gurkšnok, kai nerimas apims." Na mano bičiulis taip ir padarė. Einam, o jis ir susivertė visą buteliuką. Taigi sakau - čia grynas spiritas. Ką tu darai??? O jis, pats būdamas medikas sako - negalima iš karto nutraukti...
Nika
Senbuvis

Standartinė Erdvilas » 2007-01-16 17:39:03

ka besakysi Evalduj...kai Lietuvoj Valanciaus paraginti zmones masiskai mete geri,smukles besurinkdavo gal trecdali,ar is vis desimta dali buvusiu pajamu...Rusijos,kartoju Rusijos,o ne sovietine valdzia UZDRAUDE blaivybes sajudi. zmoniu susiburimo vietose buvo VELTUJ dalijama degtine. del padeties Lietuvoj,aisku patys kalti labiausiai,bet ir Rusija oi kaip prisidejo. matai Evaldai kalbu su tavim faktais.
Vartotojo avataras
Erdvilas
Dažnas svečias

Standartinė Nika » 2007-01-16 19:26:52

Na prie ko čia Rusija... Ir Valančiaus draugijos dabar Lietuvoj nė kvapo... Nors kažką internete buvau užtikus, bet čia jų nesigirdi, kaip ir kitur.
Yra problema šiandien, čia ir dabar, kaip ir laisvė žmogui rinktis. Problema kiekvienam iš mūsų, kurie ieškom pagalbos - sau ir artimam. O tautinių (piktų) klausimų siūlyčiau čia nekelti. Labai jau neetiška kritikuoti ar išaukštinti tautą ar šalį dėl tokių dalykų...
Prieš alkoholį visi lygūs...
Nika
Senbuvis

Standartinė evaldas » 2007-01-16 19:37:44

Erdvilas rašė:ka besakysi Evalduj...kai Lietuvoj Valanciaus paraginti zmones masiskai mete geri,smukles besurinkdavo gal trecdali,ar is vis desimta dali buvusiu pajamu...Rusijos,kartoju Rusijos,o ne sovietine valdzia UZDRAUDE blaivybes sajudi. zmoniu susiburimo vietose buvo VELTUJ dalijama degtine. del padeties Lietuvoj,aisku patys kalti labiausiai,bet ir Rusija oi kaip prisidejo. matai Evaldai kalbu su tavim faktais.

esu girtuoklis ir man sudetinga vertint blaivybės sąjūdį :? bet kiek iš istorijos žinau, Valančiaus blaivybės sąjūdis buvo gana savotiškas, Vyskupo Valančevskio agitacija buvo nukreipta tik prieš degtinę, o alus, ar vynas nesiskaitė labai nuodėmingais gėrimais :wink: ir su caro valdžia jis kirtosi, nes iždas negaudavo pajamų už dektinę. man tas judėjimas savo turiniu artimesnis Mahatmos Gandžio audimo, ar druskos kampanijoms, nei blaivybės judėjimui. Jo esmė buvo nemokant mokesčių valstybei pagerinti sodiečių ekonominę gerovę. Beje Rusijoje tais laikais irgi buvo nemažai judėjimų per švietimą ir blaivią gyvenseną siekiančių pagerinti sodiečių gyvenimą - pavyzdys tolstojininkai. jau nekalbant apie daugybę visų tautų sektų ir sektelių, kurios svaiginimasi laikė didele nuodėme, beje religija kaip užkardą girtuoklystei paprastai stato Dievo baimę. Ir sveikiems žmoniems tai dažniausiai padeda.
Kaltint Rusija dėl girtuoklystės nerimta, tada pavyzdžiui airiai dėl to turėtų kaltint britus, indėnai amerikiečius... tai niekur neveda. Rasismas aklavietė. Kaltindamas kitus blaivas neišliksi. liga priežąsties neieško, racionaliau būtų rūpintis tuom kas galėtų padėt užsikabint neprisigėrus, ir čia visose tautose yra įdomių sprendimų. Pavyzdžiui žemaičiai mėgsta gert iš vienos čierkos, taip visas kaimas gali gert net keles savaites, bet prisigert sudėtinga :wink: Oi ne iš gero gyvenimo anie taip 8) sugalvojo :lol:
evaldas
girtuoklis

Standartinė Erdvilas » 2007-01-16 21:43:46

tai caro valdzia buvo suinteresuota ,kad zmones gertu ar ne?:)is kur tiek neapykantos lietuviu tautai Evaldai?
Vartotojo avataras
Erdvilas
Dažnas svečias

Standartinė `JUNGA` » 2007-01-16 22:32:17

visiškai pritariu Nikai. nekalta čia nei RUSIJA nei AMERIKA. nekalta čia ir jokia rąsė. tiek juodas geria, tiek baltas. yra europoje šalių su sena kultūra, aukštu pragyvenimo lygiu oir ten egzistuoja alkoholizmo problema. kiekvienoje bandoje yra paklydusi avis. man atrodo svarbiausias klausimas yra ---KAIP SPRĘSTI ŠIĄ PROBLEMĄ.
Vartotojo avataras
`JUNGA`
Senbuvis

Standartinė evaldas » 2007-01-17 07:00:18

Erdvilas rašė:is kur tiek neapykantos lietuviu tautai Evaldai?

esu paprasčiausias girtuoklis, bet nedangstau šios savo ligos nei patriotizmu, nei kaltinimais kitoms tautoms ar valdžiai, manau, kad dėl mano ligos nekalti nei medikai, nei milicija ar policija, nekalta dėl jos ir alkoholį gaminanti pramonė, nei juo prekiaujantys žmonės, dėl to kas sumanim atsitiko nekalti mano tėvai ir mokytojai. :!:
mano rūpesčiai paprastesni, šiandien pasistengsiu likt blaivas, :? 3187 dienas lyg šiol man tai pavyko, 8) manau pavyks ir šiandien. :lol: Ir tiku, kad čia man padės mano sutikti žmonės, 8) o vakare nueisiu į Anoniminių Alkoholikų susirinkimą ir pasidžiaugsiu dar viena blaiviai nugyventa diena. 8) 8) 8)
evaldas
girtuoklis

Standartinė Ingis » 2007-01-25 11:07:20

:evil: Labukas visi kas cia skaito . Na as bandziau torpeda po baltu arkliu praejus menesiui jei tai kam idomu .Ir as buvau tokioje busenoje kada suvokiau kad nenoriu gerti bet organizmas reikalavo .Ir gryzus is Kauno i namus pamacius gerent sabutilnikus toks buvo noras pabandyti kad buvo nesvarbu gyvensiu ar mirsiu :evil: :evil: :evil: :evil: Bet sendiena as gyvas ,blaivas ir gerai nusiteikias :evil: :evil:
Vartotojo avataras
Ingis
Naujokas

Standartinė bx » 2007-01-25 11:20:06

:evil: :evil: :evil: :evil:

Iš veiduko matau,kad nelabai gerai nusiteikęs :lol:
2003.12.15 minesotininkas.
Paskutinį kartą girtas buvau 2003.11.09
Blaivėjimui nėra ribų!!!
Skype v.v. deimantukas501
deimantas.motiejunas@gmail.com
Vartotojo avataras
bx
Senbuvis

Standartinė Ingis » 2007-01-28 23:35:56

:evil: Na sitas mano veidukas atitinka mane nesas save daznai pavadinu laimingu niekseliu ir man tai tinka
Vartotojo avataras
Ingis
Naujokas

Ankstesnis

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias