Motina manęs atsisakė todėl, kad gėriau.. Padėkit

Motina manęs atsisakė todėl, kad gėriau.. Padėkit

Standartinė monia » 2007-03-13 21:55:03

Negaliu susitaikyti su tuo kad mama manes atsisake. Geriau 5-6 metus, buvau Minesotoj, Maskvos klinikoj "Marshako", Narkologiniam Vilniuje ir daugybe kartu privaciose gydyklose (Ausros Vartu ligonineje, Zemynos g.). Lankiausi pas psichoterapeutus - Sarova, Milasiuna ir t.t. Nieko man nepadejo, vistiek pradedavau gerti iki sekancios ligonines. Aaa..! dar mamyte mane ikisus buvo i Nauja Vilnia! Smagu. Is esmes visa tai bujo jos iniciatyva.Paskui isvaziavau i uzsieni, jau keleta metu ten, pagerdavau ir uzsieni bet mamyte jau nebeturejo kaip mane kontrolioti. O mama mano (lankanti ALANONA) nenori su manimi bendrauti, tik is reikalo. Anksciau pries mano gerima santykiai buvo l.geri, as niekaip negaliu susitaikyti kad praradau motina, as ant jos pykstu, man liudna, verkiu. Nejau iki gyvenimo pabaigos turesiu jaustis kaltu zmogum kad buvo taip kaip buvo? Juk negaliu pakeisti praeites...
Gal kas susidure su panasia situacija? Patarkite kaip istverti kaip elgtis? Dekui
monia

Standartinė giedrius » 2007-03-13 22:16:38

Labas Monia.Is manes manau nekoks patarejas,bet ateik i AA,pasedesi,paklausysi.Aisku neiskart,bet veliau tikrai vienas kita su mama suprasit ir atrasit.
Gerti lengva-atsigauti sunku!!!
giedrius
Naujokas

Motina manes atsisake del to kad geriau.. Padekit

Standartinė bx » 2007-03-13 22:16:55

Nedaug truko,kad ir manes Mama atsisakytu :( .Ir ne tik.Kiti jau buvo palike.
Sunku kazka patart.Uzjauciu.Nenoriu pilstyt is tuscio i kiaura.
Tik nesikrimsk-tas nieko neduos.Reiktu pirma kazkaip pakeist savo gyvenima,o po to gal bandyt susigrazinti prarasta,jei imanoma.Bet pirmiausia sutvirtek,kad jaustum kazkoki pagrinda po kojom.Alkoholizmas visada susietas su praradimais-tai labai baisu,ko nesimato per TV rodomose alkoholio reklamose.
Sutvirtek,igyk pasitikejimo savimi ir bandyk susitikt,neskubink,neskubek,kantriai zenk po maza zingsneli link Jos.Prarast pasitikejima galima labai greit,bet atgaut ji sunku,bet,manau,imanoma.Imanoma labai daug ka pasiekt gyvenime,tik reikia labai,labai noret,monia.Stiprybes ir pasitikejimo savimi griztant i sveika gyvenima.Ir nenuleisk ranku bei neprarask vilties.
2003.12.15 minesotininkas.
Paskutinį kartą girtas buvau 2003.11.09
Blaivėjimui nėra ribų!!!
Skype v.v. deimantukas501
deimantas.motiejunas@gmail.com
Vartotojo avataras
bx
Senbuvis

Re: Motina manes atsisake del to kad geriau.. Padekit

Standartinė evaldas » 2007-03-14 05:54:44

monia rašė:Negaliu susitaikyti su tuo kad mama manes atsisake. Geriau 5-6 metus, buvau Minesotoj, Maskvos klinikoj "Marshako", Narkologiniam Vilniuje ir daugybe kartu privaciose gydyklose (Ausros Vartu ligonineje, Zemynos g.). Lankiausi pas psichoterapeutus - Sarova, Milasiuna ir t.t. Nieko man nepadejo, vistiek pradedavau gerti iki sekancios ligonines. Aaa..! dar mamyte mane ikisus buvo i Nauja Vilnia! Smagu. Is esmes visa tai bujo jos iniciatyva.Paskui isvaziavau i uzsieni, jau keleta metu ten, pagerdavau ir uzsieni bet mamyte jau nebeturejo kaip mane kontrolioti. O mama mano (lankanti ALANONA) nenori su manimi bendrauti, tik is reikalo. Anksciau pries mano gerima santykiai buvo l.geri, as niekaip negaliu susitaikyti kad praradau motina, as ant jos pykstu, man liudna, verkiu. Nejau iki gyvenimo pabaigos turesiu jaustis kaltu zmogum kad buvo taip kaip buvo? Juk negaliu pakeisti praeites...
Gal kas susidure su panasia situacija? Patarkite kaip istverti kaip elgtis? Dekui

atsisakyk "meiles" snapsui ir visks susitvarkys. gal tu nė ne alkoholiks tik mama nori, kad negertum. Ar pats bandei kada rišti? o jei pačiam neiišeina tada ieškok pagalbos, manau anoniminiai tau gali padėti.
evaldas
girtuoklis

Standartinė Kestas » 2007-03-14 11:02:18

Tai gerai, kad mama nustojo gyventi Tavo gyvenima, gyventi del Taves. Ji irgi zmogus, kuris turi gyventi savo gyvenima. Kiek supratau, mama daugeli kartu bande Tau padeti mesti gerti, matomai pavargo, paliko Tau paciam imtis atsakomybes uz savo gyvenima. Turi sansa pradeti pats kurti savo gyvenima - ne taip kaip mama nori, o taip kaip Tu pats noretum. Dabar gali pabandyti mesti gerti del saves - ne del mamos, jeigu, zinoma, matai reikala mesti gerti. Kadangi rasei, jog gydeisi daug, visur ir ivairiai, tai net nera reikalo siulyti gydymo metodus, kuriuos pats isbandei, o ir pinigu, be mamos, jiems turbut neturesi. Tad prisijungiu prie cia rasiusiu - jeigu NORI MESTI GERTI, pabandyk eiti i AA, ten nemokama, ten Tave priims toki koks esi. Jeigu eisi KIEKVIENA diena, kaip i darba, valanda pries susirinkima jau lauksi prie duru, gal pasiseks mesti gerti, uzsikabinti uz gyvenimo be mamos...Tada ir su mama santykius normalius atgaminsi, nes kol gersi, santykiu nebebus.
SEKMES
Kestas
Dažnas svečias

Standartinė Edvardas » 2007-03-14 11:35:17

Galiu tik pasikartoti: padėkok mamai, kad ji Tavęs ,,atsisakė". Žodį ,,atsisakė" parašiau kabutėse, nes motinos širdy Tu visada busi. Dabar ji tik privėrė dureles į tą širdį. Eik į pas Anoniminiue Alkoholikus, surasi blaivybę - surasi ir raktą į motinos širdį. Ir tikrai taip bus, telieka to norėti.
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias