Kur tu, tėti, buvai, kai mums tavęs reikėjo?

Standartinė m.astule » 2007-01-11 16:58:19

Jau tikrai pavydziu, Ingi, tavo santykiai su vaikais tiesiog pavyzdingi. As tai kartais tikrai bunu negera,tokia nekantri. Va ko man truksta, tai kantrybes. Jie siaucia kaip uraganas, vienas kita erzina, galiausiai bliauna, o mane tai labai siutina. :oops: Ir jau tada tai gauna bart kaip reikalas. Vyresnelis,zinoma,daugiau. Nors ,ko gero, kalti buna abu vienodai, bet mazius garsiau rekia, todel labai sunku, pamatuot kas kaltas. O reiketu susilaikyti, tuo momentu, kai kraujas uzverda, neissilieti.
m.astule
Naujokas

Standartinė Ingis » 2007-01-12 18:04:53

Ne visada :evil: taip buvo , atvirai pasakysiu ilgai teko dirbti paciam susavim ,prisiminti vaikiskus zaidimus ir paciam suprasti kad jie yra vaikai . Ir elgesi jie kaip vaikai o nesuauge zaidimais galima suzinoti pasirodo dauk idaomiu dalikeliu :twisted:
Vartotojo avataras
Ingis
Naujokas

Re: Kur tu, tėti, buvai, kai mums tavęs reikėjo?

Standartinė minde » 2011-08-12 14:39:03

Aš vaikistei neturėjau tėčio :? .Tiksliau turėjau ji visalaika girta smirdanti.Labai nesinori prisiminti bet taip buvo :? .Bet ši savaidgali buvo kažkas tokio negaliu išreikšti žodžiais to jausmo,tai neišreiškiama žodžias reike tai pajusti.Buvo atvažiave mano tėvai i mano drauges gimtadieni ir tėvas visa dėmesi skire man ir mano sūnui.Mes žaidem kamoliu krepšini fudbola ,raketem bagmintona žaidem.Kartu važiavom Į AA suirinkimą .Vakare prie upes žvejot nuvarėm.Kita diena kai jie išvažiavo norėjau verkti ir KLIKTI iš laimes.Neatsimenu vaikistei tokios dienos.Bet šendien žinau esu laimingas ir begalo miliu savo TĖTI :D .
Šendien aš blaivas ir taip diena po dienos.
minde
Senbuvis

Standartinė militarys » 2011-08-12 15:41:39

minde rašė:Aš vaikistei neturėjau tėčio :? .Tiksliau turėjau ji visalaika girta smirdanti.Labai nesinori prisiminti bet taip buvo :? .Bet ši savaidgali buvo kažkas tokio negaliu išreikšti žodžiais to jausmo,tai neišreiškiama žodžias reike tai pajusti.Buvo atvažiave mano tėvai i mano drauges gimtadieni ir tėvas visa dėmesi skire man ir mano sūnui.Mes žaidem kamoliu krepšini fudbola ,raketem bagmintona žaidem.Kartu važiavom Į AA suirinkimą .Vakare prie upes žvejot nuvarėm.Kita diena kai jie išvažiavo norėjau verkti ir KLIKTI iš laimes.Neatsimenu vaikistei tokios dienos.Bet šendien žinau esu laimingas ir begalo miliu savo TĖTI :D .

geras :) Nuostabu, tikras džiaugsmas!
Labai, Minde, tave suprantu, nes tėvo neturėjau ir vaikystėj, neturiu ir dabar. Paliko vos man gimus, o dabar jau miręs, tai užmegst naujus santykius nėbėr su kuo. Tik paskutiniu metu suvokiu, kokia tai klaiki žaizda - betėvystė. Ypač vyrui. Tėvui. Sūnui... Dabar tikiu, kad ir tokios žaizdos gali išgyti ir gyja. Tik absoliučiai būtina sąlyga - neslėpti jų...
militarys
Senbuvis

Standartinė Pasiklydes » 2011-08-13 06:41:01

Tėvo neturiu nuo vaikystės.. visko ten būdavo, nesmagiu pilna prisiminimu.. bet kaip ten kas, vistiek tėvo trūksta.. :?
И уносят меня, и уносят меня В звенящую снежную даль три белых коня, эх, три белых коня.. skype> pasiklydes69
Vartotojo avataras
Pasiklydes
Senbuvis

Standartinė Renata333 » 2011-08-13 09:58:54

O aš turiu tėtį ir viskas ten su juo gerai-inteligentas...Bet mes su juo nebendraujam...Kas kaltas??/ :roll: Tikriausiai aš,kad nemoku su juo bendraut...
"Girdžiu"kažką prieštaraujant-geriau bet koks tėtis nei jokio...Gal...Gal ir ramiau,jog jis yra,bet va nejaučiu nors tu ką...Ar trūksta man jo?Ne,maniškis man atstoja ir tėtį ir visą kitą... :wink:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Renata333
Senbuvis

Ankstesnis

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių