Šeimyniniai santykiai

Re: Šeimyniniai santykiai

Standartinė svajass » 2011-04-01 13:59:32

Edvardas rašė:Mano nuomone, jei nuoširdžiai norima negert, manipuliacija artimu žmogumi yra labai, labai minimali. Jei bandoma negert ,,dėl žmonos", dėl darbo, dėl tėvynės" ir pan.-manipuliacijos visai galimos.

Viena iseitis liko, ,,mesti per borta,, :)
svajass
Naujokas

Standartinė deividas » 2011-04-06 14:02:15

Viena iseitis liko, ,,mesti per borta,, :)[/quote] Susigrazinti pasitikejima nera taip lengva,tam reikia laiko ir kantrybes.Man kaip alkoholikui visada norisi labai greitu rezultatu,dar labiau reikia" medalio".Bet siandien esu labai dekingas savo zmonai uz jos KANTRYBE,nors kartais su manim nelengva ir dabar.Suprasti,ar zmogus eina teisingu blaivybes keliu galima tik is jo veiksmu,o ne is zodziu(as net save puikiai apgaudineju....)Labiausiai reikia tikejimo, kantrybes ir laiko,bet rezultatai pranoksta visus lukescius.SEKMES !
Vartotojo avataras
deividas
Naujokas

Standartinė Kukutis » 2011-04-07 12:31:29

Mintys iš kasdieninių apmąstymų šiai dienai:
"Ir, kalbėdamas dr. Bobo ir savo vardu, aš su dėkingumu skelbiu, kad jei nebūtų mūsų žmonų, Anės ir Luizos, nė vienas mes nebūtume išgyvenę iki AA pradžios.
Ar pajėgiu kilniaširdiškai dėkoti savo žmonai, tėvams ir draugams, be kurių paramos gal niekada nebūčiau išlikęs iki pasiekiau AA duris? Aš tai darysiu ir bandysiu suprasti planą, kurį man parengė Aukštesnė Jėga. Planą, siejantį mūsų gyvenimus."

:idea: :!: :?: :)
Kukutis
Dažnas svečias

Standartinė Nika » 2011-04-07 14:09:07

Kukuti, šįryt skaičiau ir pagalvojau apie tave :)
Nika
Senbuvis

Standartinė Kukutis » 2011-04-07 14:23:17

Nika rašė:Kukuti, šįryt skaičiau ir pagalvojau apie tave :)

Nika :), o man paskaityti šitas mintis ryte padavė vyras. Neklausiau ką turėjo galvoje paduodamas man knygelę( kartais smagu pačiai savo smegenėles priversti "pasportuoti" :D ) Perskaičiusi pamąsčiau, kad gal tikrai jau atlikau savo "misiją", šiuo metu jis - AA, po žingsnelį juda pirmyn, taigi, aš galiu pailsėti :D
Kukutis
Dažnas svečias

Standartinė zmona » 2011-04-07 21:15:59

o musu seima zlunga :cry: nesigydo vyras, nenori. Va ir dabar isgeres, tas pats scenarijus, tada agresyvus, visas pasaulis nereikalingas...santykiai tiesiog nepakenciami, grubus zodiai, aptikta neistikimybe isvis sugriove bet ka svento. Baisiausia, kad dar tebemyliu :cry: o ateities nera...
Nevilties drąsa paverčia valią į plieną
Vartotojo avataras
zmona
Naujokas

Standartinė Kukutis » 2011-04-08 07:40:24

zmona rašė:o musu seima zlunga :cry: nesigydo vyras, nenori. Va ir dabar isgeres, tas pats scenarijus, tada agresyvus, visas pasaulis nereikalingas...santykiai tiesiog nepakenciami, grubus zodiai, aptikta neistikimybe isvis sugriove bet ka svento. Baisiausia, kad dar tebemyliu :cry: o ateities nera...

Sveiki, kaip suprantu jūs vaikštote į al anono susirinkimus, tai, matyt, daug ką suprantate ir tik jums pačiai spręsti kaip gyventi ir tik jūs pati geriausiai jaučiate savo antrą pusę. Kažkuriuo momentu man pasidarė lengviau kai vyrą "atskyriau" (savo mintyse) nuo alkoholio, net nežinau kaip čia aiškiau išsireikšti - pabandžiau žiūrėti į jį kaip į žmogų su visom jo teigiamom savybėm atmesdama alkoholio iškreiptą elgesį...Kad ir kiek galvočiau apie galimas jo "kaukes", aš jį pažįstu jau labai daug metų - susipažinom 8 - 9 klasėj ir taip jau trisdešimt metų kartu...:) Tai kodėl dabar dėl to prakeikto alkoholizmo aš turėčiau jo negerbti kaip žmogaus, nemylėti? Tegul galvoja kas ką nori, mano kad pati save apgaudinėju, na ir tegul...Juk tai mano gyvenimas... :D Mano santykiai su žmogum...ir šiandien jie mane tenkina...:) Kaip bus rytoj? O ką aš žinau... :D Tikėjimas, kantrybė ir meilė tikrai galinga jėga...Stiprybės jums
Kukutis
Dažnas svečias

Standartinė `JUNGA` » 2011-04-08 16:16:36

Seimos yra ir ne tik kai vienas vartoja alkoholi. net ir nustojus ji vartoti neretai seimos isyra. taip atsitiko ir man po 8 blaivybes metu. Matyt cia slypi dar daugiau problemu. Svarbiausia yra tur but tai, kad du zmones gyvendami kartu ziuretu bent i ta pacia puse. Kay to nesigauna nebelieka nieko bendro. buvimas kartu tada darosi kancia.
Vartotojo avataras
`JUNGA`
Senbuvis

Standartinė mirta » 2011-04-08 17:31:12

Sveiki, šiandien ir aš noriu pasidalinti savo patirtimi. Al-anoną atradau prieš tryliką metų, po metų ir vyras pradėjo lankyti aa
Išbuvo blaivas 8 mėnesius,-atkrito.Gėrė,kodavosi,vėl gėrė,vėl lankė aa ir vėl atkrito ir t.t. Per tą laiką kelis kartus skyrėmės, bet taip ir neišsiskyrėm. Viskas prarado prasmę, žemė slydo iš po kojų. Dar vis tikėjau, kad aš galiu kažką padaryti, pakeisti, bet... Dabar esu al-anono programoje: literatūra, susirinkimai,12-ka žingsnių. Aš pasidaviau ir prisipažinau, kad galiu keisti tik save ir savo gyvenimą su Dievo pagalba. Su vyru jau beveik metai gyvenam atskirai, praktiškai nebendraujam.
mirta

Standartinė Kukutis » 2011-04-08 20:41:39

`JUNGA` rašė:Seimos yra ir ne tik kai vienas vartoja alkoholi. net ir nustojus ji vartoti neretai seimos isyra. taip atsitiko ir man po 8 blaivybes metu. Matyt cia slypi dar daugiau problemu. Svarbiausia yra tur but tai, kad du zmones gyvendami kartu ziuretu bent i ta pacia puse. Kay to nesigauna nebelieka nieko bendro. buvimas kartu tada darosi kancia.

Taip šeimos skiriasi ne vien dėl alkoholio, juk ir neturinčios šios problemos išgyvena įvairiausias krizes. Kai aš paklausau sveikstančių alokoholikų, man jie daug dvasingesni žmonės už daugelį mano pažįstamų negerenčiųjų, kurių gyvenimo vertybių aš jau nebesuprantu. Nežinau, JUNGA, ką turėjai galvoje rašydamas apie žiūrėjimą bent į tą pačią pusę – blaivybę, santykius, bendrus interesus? Man galimo buvimo kartu sąlyga jaustis reikalingai, būti išklausytai ( kad ir ne visada mane suprastų, pritartų, bet svarbiausia įsijaustų į tai ką aš jaučiu), na, aišku ir būti globojamai :wink: . Čia mane turbūt supras tik moterys... Šiandien ilgai kikenau gavusi draugės laiškelį, gaila neišeina man sutrumpinti nesugadinat...KAIP VYRAI SLAUGO MOTERĮ:
Kodėl TU lovoje? Sergi? O TU žinai, visai gerai atrodai, nors ir sergi. Aš tai labai valgyti noriu, o TU? Ne, TU gulėk gulėk - nesikelk. Aš pats viską pasidarysiu. Kur pas mus makaronai? Dėžutėj? Kurioj - ČIA jos penkios.. Kaip ji atrodo? Tu nesikelk, nereikia - aš pats susirasiu. Ne, šitoj miltai... Ne tai... Šitoje - cukrus... Koks skirtumas, ką išpyliau!? Kruopos kažkokios... Kam atsikėlei!? Aš pats sutvarkysiu! Nesijaudink ir eik į lovą- viskas ok. Klausyk, o kur pas mus atidarytuvas yra? Ne, stalčiuj nėra – negi manai nepažiūrėjau. Vėl atsikėlei?! Tu juk sergi. Oooo, kur suradai? Stalčiuj??? Nesuprantu - aš ten du kartus žiūrėjau... Eik, aš viską padarysiu pats.... B…. - įsipjoviau pirštą!! Ar pas mus yra jodo? Subintuok man prašau pirštą. Atsargiai, labai skauda! Galva suktis pradėjo, einu gal prigulsiu.. Analgino atnešk. Išjunk televizorių. Pradaryk langą. Ne, kiaušinienės nenoriu, geriau blynų. Uždaryk virtuves duris, ligoniams reikia ramybės... :lol: :lol: :lol: Čia matyt apie sveikuosius... :lol:
Kukutis
Dažnas svečias

Standartinė Kukutis » 2011-04-10 17:06:18

:x nesuvaldau noro nueiti "pasikapstyti vyro dūšioje"...sulaiko tik žinojimas, kad nieko nepešiu...:(. Šiandien prisiminiau laiką kai pasirįžau pasakyti visas bėdas jo artimiesiems - pirmiausia prasidėjo kaltų paieška ( dėl mano neišvirtų barčių :( ), vėliau pavyzdžių kaip galima saikingai išgerti kartu vyno taurę po sunkios darbo dienos, įžiūrėjimo tik žmogaus pasileidimą, bevališkumą, užkimus aiškinau, kad viskas ne taip, kad esmė alkoholizme, kol netekau kantrybės ir visai nustojau apie tai kalbėti...bendraujam tik formaliai, niekuo nesiskundžiu...šiandien ir vėl matau, kad sunku emociškai neįsijausti į alkoholiko gyvenimą... :( Prieš kokį pusantrų metų jis man pats parnešė al-anono knygą, tik ji man ir padėjo blaiviau žiūrėti į jį patį. Vakar vėl vargau su prisijungimu į al-anoną... nesėkmingai..Matyt likimas mane laiko pas jus :). Visiems ramaus sekmadienio vakaro... :)
Kukutis
Dažnas svečias

Standartinė Ozkute » 2011-04-10 20:32:41

Labas,Kukuti.Jei neprisijungi i Al-Anon foruma yra duotas ir el pastas,ir tel .nr.pradiniame puslapyje.Tik parasyk ar paskambink ir tau pades.Beje ir man pirma karta tas pats buvo.Dabar nera jokiu problemu.Sekmes :)
Ozkute

Standartinė `JUNGA` » 2011-04-10 20:37:07

Ziurejimas i viena puse, tai kazkokie bendri interesai, tarpusavio supratimas, prisirisimas, pagarba, galu gale. man po 26 bendro gyvenimo metu tokia savijauta, kad viso sito is viso lyg ir nebuvo. tustuma...vaakumas. lyg viskas praejo pro sali.
Vartotojo avataras
`JUNGA`
Senbuvis

Standartinė minga » 2011-04-10 22:05:55

Santykiai...tai galima vadinti tik dvieju zmoniu supratimu,pagarba,pasitikejimu...interesai gali skirtis,poziuriai taip pat,bet viska reikia vardint tikraisiais vardais....kad ir koks gali buti stiprus jausmas,taciau buna jau per velu....saugokim kol turim,mylekim kol galim,pasitikekim kol tikim....
minga

Standartinė Kukutis » 2011-04-11 11:23:19

Ozkute rašė:Labas,Kukuti.Jei neprisijungi i Al-Anon foruma yra duotas ir el pastas,ir tel .nr.pradiniame puslapyje.Tik parasyk ar paskambink ir tau pades.Beje ir man pirma karta tas pats buvo.Dabar nera jokiu problemu.Sekmes :)

Ačiū, Ozkute, laiškelį pagal nuorodas dar vakar išsiunčiau. Siandien gavau ats :), bandysiu vakare prisijugti.
Kukutis
Dažnas svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias