Šeimyniniai santykiai

Šeimyniniai santykiai

Standartinė Brazilas » 2008-07-19 18:42:21

Sveiki,nezinau ka bedaryti,jau negeriu pusantro menesio,taciau santykiai nekokie.Manes atrodo nesupranta mano zmona,kai pradejau lankyti AA grupe,nes einu iki siol beveik kiekviena diena,tai zmona sako,kad jau keksiu susirades,kad ta mano grupe sekta,ir siaip manes nesupranta.Pradzioje blaivybes neturejau darbo,tai kniso smegenis,kad eiciau dirbt,kad viska daryciau jog negerciau,taciau dabar pyksta,kad neturiu laiko su dukryte pabut,kai ka nors noriu pasikalbet,tai as ja nervinu,viena diena sako,kad kartu gyvensim,o kita jau,kad nebegyvensim,nezinau ka ir bedaryti,pasakyt jaigu noriu,tai bijau,kad nepradetu saukti,darbus dirbu tik jos paklauses,bet mane jau uzknisa nuolaidziauti noriu buti savimi ir tureti savo gyvenima toki,kad man butu ramu,gera,jauku[/b][/i]
Brazilas
Naujokas

Standartinė Jurga » 2008-07-19 19:49:40

tai yra naturalu. Tu keitiesi. Pasiulyk kaip nors jai i al-anona nueiti ?
Mano santuoka isiro. Matyt per sunku buvo priimti mane negeriancia. O ir as pavargau nuo nuolatiniu uzgauliojimu ir patyciu del AA, tipo su alkashais bendrauji uztat ir pati durna darais. Matyt per sunku buvo vel pasitiketi manim, nors ir negeriu. Neisejo manim manipuliuoti nes nebesijauciau kalta. Priezasciu gali buti daug, manau nuejusi i al-anona ji geriau tave suprastu. O tu pabandyk suprasti ja - tu keitiesi ir jai neramu, ji juk nezino kur tai nuves, kokiu tu tapsi.
Paveikslėlis
Jurga
Senbuvis

Standartinė Brazilas » 2008-07-19 20:59:38

as jai siuliau,bet ji atsake,kad tai sekta ir jai nereikia nieko,tai ka daugiau pasiulit as ir nezinau
Brazilas
Naujokas

Re: seimyniniai santykiai

Standartinė Nika » 2008-07-19 21:08:52

Brazilas rašė: noriu buti savimi ir tureti savo gyvenima toki,kad man butu ramu,gera,jauku

Ir svajok, ir turėk :!: Artimųjų nesupratimą mes visi praėjom... Pradžioj yra noras, kad negertume, o po atsiranda vis daugiau reikalavimų... Mes keičiamės, o kiti žmonės - nelabai... Va ir atsiranda plyšys...
Jei tau svarbiausia - blaivybė, kantriai eik savo keliu, sugebėk atleisti, nekaupk pykčio, svarbiausia - tavo paties ramybė, kurios tau nuoširdžiai linkiu... :)
Nika
Senbuvis

Re: seimyniniai santykiai

Standartinė oli » 2008-07-20 00:06:51

Brazilas rašė:Sveiki,nezinau ka bedaryti,jau negeriu pusantro menesio,taciau santykiai nekokie.Manes atrodo nesupranta mano zmona,kai pradejau lankyti AA grupe,nes einu iki siol beveik kiekviena diena,tai zmona sako,kad jau keksiu susirades,kad ta mano grupe sekta,ir siaip manes nesupranta.Pradzioje blaivybes neturejau darbo,tai kniso smegenis,kad eiciau dirbt,kad viska daryciau jog negerciau,taciau dabar pyksta,kad neturiu laiko su dukryte pabut,kai ka nors noriu pasikalbet,tai as ja nervinu,viena diena sako,kad kartu gyvensim,o kita jau,kad nebegyvensim,nezinau ka ir bedaryti,pasakyt jaigu noriu,tai bijau,kad nepradetu saukti,darbus dirbu tik jos paklauses,bet mane jau uzknisa nuolaidziauti noriu buti savimi ir tureti savo gyvenima toki,kad man butu ramu,gera,jauku[/b][/i]
prasme ta,kad nebusi blaivas neturesi nei to jaukumo,nei ramybes,blaivas tol kol lankai AA,rinktis nelabai yra ish ko,tegu nesupranta,tegu nervinas,koks tau skirtumas,tu blaivas,svarbu kaip tu jauties o ne ka ji jauchia,pradzia visko-padek sau,paskui galesi padet kitiem,dantimis i blaivybe daba,paskui bus matyt...(gal kiek ziaurokai skamba,bet mane taip moke,ash taip ishplaukiau,perduodu tai ir tau,gal pades)
oli
Senbuvis

Standartinė rasa0707 » 2008-07-20 12:22:21

Panašiai jaučiausi ir aš. Ir dabar visko pasitaiko. Sunku su paaugle dukra, neretai nesusišneku ir su kitais šeimos nariais. Labai padeda kartojimas sau: Dieve, padėk susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti. Supratau, jog iki šiol visą savo gyvenimą labai stengiausi kontroliuoti aplinką, save, kitus. Kadangi kiti nesilegia ir negyvena taip, kaip turėtų mano supratimu, tai mane nervina :wink:
Ir dar - labai padeda atvirumas. Vakar dukra papriekaištavo dėl mano poelgio(iš tiesų kažką neteisingo padariau), anksčiau būčiau gynusis ir puolus, o vakar pasakiau: nepyk, manęs niekas nemokė būti mama, tiesiog mokausi ir ne visada pavyksta...
Stengiuosi, kad mano žodis nebebūtų paskutinis, kaip būdavo anksčiau...
rasa0707
Senbuvis

Standartinė arunas-studentas » 2008-07-20 14:48:15

Man tiesioginio priekaišto iš šeimos neteko girdėti, bet netiesiogiai tas nesusitaikymas vis išlenda per įvairius apibendrinimus: su mumis per mažai būni, ir vėl nepadaryti tie ir tie darbai. Man situacija bent šiuo atžvilgiu yra dėkinga tuo, kad uošvis pataloginis alkoholikas, tai jo fone visa mano veikla AA yra tik lengva prevencija... bet neapgaudamas savęs negaliu sakyti, kad su manimi nėra paprasta... aš kaip ir kolegė pasakysiu, kad 'manęs irgi nemokino būti tėčiu ir šeimos galva, aš tik mokausi', bet taip pat tai neturėtų būti kaltinimas mano tėvui (tėvam). Tėvai tai padarė taip kaip jie tai įsivaizddavo - su meile, nuoširdžiai ir taip kaip jie tai suprato. Ar tai pagal dabartines pedagogikos-didaktikos metodus, čia jau kitas klausimas. Bet vienareikšmiai galiu pasakyti, kad šeimai blaivus aš labiau reiklingas ir nešantis naudą, jei taip galima išsirreikšti. Taip, kad stiprybės ir kantrybės visiems!
Kuo daugiau žmogus turi problemų, tuo mažiau jam trūksta iki laimės. M.Tvenas
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Meile » 2008-07-21 14:16:05

Pastaruoju metu dažnai prisimenu vieno žmogaus pasakytus žodžius (ačiū jai :wink: ):
"Esame laimingieji, nes mus iš daugelio ir daugelio tukstančių kenčiančiųjų nuo kvaišalų, Dievas pasirinko ir suteikė galimybę..",
sau perfrazavau:
"Mūsų šeimos yra laimingos, nes iš daugelio ir daugelio kenčiančių šeimų, mūsiškes Dievas pasirinko ir suteikė galimybę.."

Net neabejojiu, kad mano liga atejo iš sielos aklumo, tikėjimo nebuvimo. Ir tai ką patiriu bei suvokiu šiandien, man ir mano šeimai atveria kelią auginti maža žmoguti tikėjime.. tai dovana.

Ačiū visiems, kurie dalinatės.
Vartotojo avataras
Meile
Senbuvis

Standartinė tomux28xxx » 2008-08-27 14:32:12

santykiai su seima jie mane supranta aciu jiems ir dievui kad apsviete prota o kad su zmona issiskyrem irgi dekoju dievui dabar turi ramybe laisve turi praeiti laikotrpis kol zaizdos susitrauks nukris sasai tada salia bus vietos ir antrai pusei nu tik sunkiau su babulka kol neistveriau ir sakau paskaityk isitikinom ir isitikino kad yra ir dievas o jai pamaldziai to ir uzteko nei klausineja dabar nei ka jie laimingi kad as blaivas o as laimingas kad jie nesikisa man to pakanka
tomux28xxx
Dažnas svečias

Standartinė Meile » 2008-08-27 15:01:53

Mano blaivejimas ir santykiai su šeima, sakyčiau, sudėtingi. Lyg ir nieko blogo, bet kaita įneša įtampą, tam tikrą atitolimą. Ir kas keisčiausia, nesiimu jokių veiksmų šią situaciją stabilizuoti. Palieku viską savieigai.
Yra daug ir gerų poslinkių, pvz.: mano dukružė pasidarė daug ramesnė, linksmesnė. Mudvi, tiesiog, 'suokalbininkės' tampam visokioms 'išdaigoms'. Tam tikra prasme, sugrįžo nerūpestingumas ir į mano gyvenimą :) , džiaugiuosi kiekviena diena.

Linkiu to ir Jums visiems :) Ačiū, kad esam kartu!
Vartotojo avataras
Meile
Senbuvis

Standartinė Pasiklydes » 2008-09-15 08:08:35

Na tokie ir tie santykiai su šeima, atvažiuoja pažiūri girtas ar ne ir išvažiuoja, pasibaigė tie cirkai apie kodavimus ir torpedavimus, manau tai norma... Bendravimas, na bet koks manes "slepimas" nuo visu, kas paskui ir gaunasi, kad slepiuosi pats, girtas negirtas, maža kur ka užragausiu ar leptelsiu, gi tokia gėda, siaubas, košmaras, o kam tai rūpi?? vat ir bendravimas..
Vartotojo avataras
Pasiklydes
Senbuvis

Standartinė militarys » 2008-09-15 08:50:42

Pasiklydes rašė:Na tokie ir tie santykiai su šeima, atvažiuoja pažiūri girtas ar ne ir išvažiuoja, pasibaigė tie cirkai apie kodavimus ir torpedavimus, manau tai norma... Bendravimas, na bet koks manes "slepimas" nuo visu, kas paskui ir gaunasi, kad slepiuosi pats, girtas negirtas, maža kur ka užragausiu ar leptelsiu, gi tokia gėda, siaubas, košmaras, o kam tai rūpi?? vat ir bendravimas..

ajajai, kokia netikus ta šeima.
militarys
Senbuvis

Standartinė Pasiklydes » 2008-09-15 09:10:04

O gerbiamasai, žinai kitą šeimą??? kokia turiu tokią, kiek išjos teliko.. ir geriau neerzink be reikalo.
Vartotojo avataras
Pasiklydes
Senbuvis

Standartinė Meile » 2008-09-15 14:02:35

Pasiklydes rašė:kokia turiu tokią, kiek išjos teliko..

Hm.. Pagalvojau, ką vadinam šeima?.. Du žmones, kurie formaliai padėję parašus dokumentuose?.. Žmones, kurie turi bendrą 'ūkį', augina bendras atžalas?

Kartais man atrodo, kad bijome pasakyti sau, kad realiai šeimos, ta tikrąja prasme, šeimos nėra.. Likę tik du (įskaitant vaikus - daugiau) situacijos įkaitai: bijantys, priklausomi, besigėdijantys, iš esmės abejingi viens kitam.. Kažkoks užburtas ratas.
Vartotojo avataras
Meile
Senbuvis

Standartinė makselas » 2008-09-15 21:39:30

Per televizija viena karta pasakė geriausia šeima tai (alkoholiku šeima) nes jie visalaika šnekasi kas negerai kas gerai vienas apie kita viską žino nieko neslepia, žodiu vyksta pastovus bendravimas. O mes ką metėm gert kalbėtis pamiršom manom nesupras. Aš pabandžiau sunku buvo, bet ryžtas ir drąsa patenkino visus lūkesčius.
Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką gauni, yra dovana. (E.M.Remarque)
Vartotojo avataras
makselas
Senbuvis

Kitas

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias