Mama...

Standartinė Audronis » 2008-04-04 13:10:09

Zieda rašė:Tai va,nera tokio patarimo,kuris nurodytu kuria kryptimi sukti.
...
Gerai,kad yra tokiu,kuriems pokalbiai padeda,bet mano atvejis ne toks.

Puikiai suprantu Tavo neviltį, bet niekas ir negali duoti kažkokio stebuklingo patarimo. Nėra tokio mygtuko, kurį nuspaudus viskas susitvarko... nėra ir tiek. Todėl ir atsakoma skaudžios patirties pasakojimais. Šiame forume galybė informacijos, pasakojimų kas ir kaip padėjo vienam ar kitam žmogui... Tau belieka atsirinkti ir išmėginti kažką tinkamo Tavo atvejui...

Visi mes jaučiamės išskirtiniai, tokia žmogaus psichologija... Gali netikėti, bet daugybė žmonių išsikapstė iš tokio purvyno apie kuri Tu tikriausiai net neįsivaizduoji... ir tik pokalbių pagalba...
Ačiū Dievui — vakar negėriau, pasistengsiu to nedaryti ir šiandien.
Audronis
Senbuvis

Standartinė Zieda » 2008-04-04 14:25:01

Audronis rašė:
Zieda rašė:Tai va,nera tokio patarimo,kuris nurodytu kuria kryptimi sukti.
...
Gerai,kad yra tokiu,kuriems pokalbiai padeda,bet mano atvejis ne toks.

Puikiai suprantu Tavo neviltį, bet niekas ir negali duoti kažkokio stebuklingo patarimo. Nėra tokio mygtuko, kurį nuspaudus viskas susitvarko... nėra ir tiek. Todėl ir atsakoma skaudžios patirties pasakojimais. Šiame forume galybė informacijos, pasakojimų kas ir kaip padėjo vienam ar kitam žmogui... Tau belieka atsirinkti ir išmėginti kažką tinkamo Tavo atvejui...

Visi mes jaučiamės išskirtiniai, tokia žmogaus psichologija... Gali netikėti, bet daugybė žmonių išsikapstė iš tokio purvyno apie kuri Tu tikriausiai net neįsivaizduoji... ir tik pokalbių pagalba...

As nesijauciu isskirtine ir tikiu,kad kazkas issikapste butent pokalbiu pagalba.As tik sakau,kad mano atveju pokalbiai beprasmiai.Pavargau ta pati kartoti.Apie kokius pokalbius galima kalbeti,jei zmogus nepripazysta,kad turi problema.Nepriima jokiu pokalbiu,o tuo labiau jokiu knygu nesiruosia skaityti apie alkoholizma.
Zieda
Naujokas

Standartinė Edvardas » 2008-04-04 14:39:18

Zieda, jei Tavo žodžiai atsimuša kaip žirniukai į sieną , gal reikia padaryti pauzę? Dabartine situacija tokia (taip matau), kai kuo didesnis Tavo noras padėti tuo didesnė priešprieša iš artimųjų. Tai natūralu. Kad ir kaip sunku būtų, bet gal rečiau bendrauk šią tema, lai baliavoja. Karts nuo karto primink apie pagalbą, apie priklausomybę ir pan. Jei neturi priklausomybės lai pagyvena blaiviai, juk tai visai nesunku. Abejoju ar ištemps, o tada jau turėsi argumentą.
Kaip bebūtų, linkiu kantrybės ir saugok save, nes tokios emocijos labai griauna vidų.
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė Audronis » 2008-04-06 21:09:43

Zieda rašė:As tik sakau,kad mano atveju pokalbiai beprasmiai.
...
Apie kokius pokalbius galima kalbeti,jei zmogus nepripazysta,kad turi problema.

Truputi nesusišnekėjom... Turėjau omeny ne geriančiuosius, o Tave. Jau girdėjai daugybę kartų - pasirūpink savimi, nesistenk keisti to ko šiuo metu negali pakeisti. Kalbėk su panašaus likimo žmonėmis, rašyk čia forume - išsikalbėjus ir paklausius kitų, į problemą pradėsi žvelgti kitaip...

Aš, neabejoju man pritars dauguma, į bandymus išaiškinti, kad per daug geriu, kad reikia sustoti ir pan., numodavau ranka ir dariau tai, kas man puikiai sekėsi - gėriau. Gėriau nekreipdamas dėmesio į nieką, kol vieną kartą trinktelėjo į galvą - reikia kažką daryti. Net supratęs tai, sėkmingai gėriau dar kelis metus... tol kol tikrai ėmiausi kažkokių veiksmų...
Pažiūrėk į balsavimo rezultatus svetainėje http://www.ne-gerk.com/poll/show_poll.php?poll=24 Žinoma nereikia jų priimti, kaip labai tikslių, bet bendras vaizdas turėtų būti aiškus - žmogus turi pats suprasti savo problemą ir norėti iš jos išsikapstyti.
Taigi, kaip minėjo Edvardas, padaryk pauzę, pailsėk, užsiimk savimi...
Audronis
Senbuvis

Standartinė Zieda » 2008-04-07 09:56:11

Audronis rašė:
Zieda rašė:As tik sakau,kad mano atveju pokalbiai beprasmiai.
...
Apie kokius pokalbius galima kalbeti,jei zmogus nepripazysta,kad turi problema.

Truputi nesusišnekėjom... Turėjau omeny ne geriančiuosius, o Tave. Jau girdėjai daugybę kartų - pasirūpink savimi, nesistenk keisti to ko šiuo metu negali pakeisti. Kalbėk su panašaus likimo žmonėmis, rašyk čia forume - išsikalbėjus ir paklausius kitų, į problemą pradėsi žvelgti kitaip...

Aš, neabejoju man pritars dauguma, į bandymus išaiškinti, kad per daug geriu, kad reikia sustoti ir pan., numodavau ranka ir dariau tai, kas man puikiai sekėsi - gėriau. Gėriau nekreipdamas dėmesio į nieką, kol vieną kartą trinktelėjo į galvą - reikia kažką daryti. Net supratęs tai, sėkmingai gėriau dar kelis metus... tol kol tikrai ėmiausi kažkokių veiksmų...
Pažiūrėk į balsavimo rezultatus svetainėje http://www.ne-gerk.com/poll/show_poll.php?poll=24 Žinoma nereikia jų priimti, kaip labai tikslių, bet bendras vaizdas turėtų būti aiškus - žmogus turi pats suprasti savo problemą ir norėti iš jos išsikapstyti.
Taigi, kaip minėjo Edvardas, padaryk pauzę, pailsėk, užsiimk savimi...

Persiprasau,kad tada nelabai idemiai perskaiciau ir taip gavosi,kad tikrai nesusinekejom.Dekui uz patarimus.Tikrai bandysiu daugiau rupintis savimi,nes sitaip besinervuodama save tik i kapus nuvarysiu.Kol kas padarysiu pauze ir nieko as jiems nesakysiu.Beje,jau 3 dienos kaip negeria nei mama,nei patevis.Su mama vel bendraujam kaip ir anksciau.Jau kaip minejau,kad mes labai gerai visada sutariam,bet tik tuo metu kai ji blaiva :oops:
Zieda
Naujokas

Standartinė Pasiklydes » 2008-04-07 14:56:17

Nawa matai, jau trys dienos, tai ir pasidziauk kukliai tuom ir mama padrasink... As su mama irgi gerai sutariu, bet welgi kai nesu girtas, nes su girtu sutaria tik tas kuris netrukdo jam gerti, o jei dar ipila, tai isvis... Ir zinoma dziaukis atsargiai... Tos negerimo pertraukos labai slidus dalykas, pas mane darbe bicas po pusantro menesio "uzsmaugtos" blaivybes kai dejo dabar tai dejo... Matyt gi welgi vidines motyvacijos stoka keisti gywensenos modeli, o beto zmogui neidomu nei AA nei Minesota, mol "nesamones", tai sitoje wietoje jau nieko kolkas ir nepadarysi... Sekmes ir Stiprybes Tau ir tavo artimiesiems! :wink:
Vartotojo avataras
Pasiklydes
Senbuvis

Standartinė rimasas » 2008-04-09 21:41:54

Kol nera dideliu praradimu, sukretimu, tol ir nesinori mastyt. As pirma karta susimasciau, kai po 3 menesiu gerimo pripazino kepenu ciroze. Man tuo metu buvo 23 metai, tad supratau, kad galiu mirti jaunas. Gaila neilgam. Paskui kiekvienas sukretimas vis pridedavo minciu apie alkoholizma: pirma epilepsija, pirmas gurksnis odekolono, darbo praradimas, seimos praradimas ir t.t. Kol jau neturejau ka prarast. Kitiems uztenka mazesnes soko terapijos. Pvz. mano vaikystes draugas pateko i "Minesota" dar nespejes nieko prarasti ir jau blaivas 7 metus. O mano motina turejo prarasti darba, sveikata. Dabar negeria apie 15 metu. Bet tuo metu niekas nepadejo, nei kalbos, nei AA, nei gasdinimai. Linkiu kantrybes visiems, kas susidure su sia liga
Vartotojo avataras
rimasas
Naujokas

Re:

Standartinė Ema » 2010-05-10 16:11:04

, darbo praradimas, seimos praradimas ir t.t. Kol jau neturejau ka prarast. Kitiems uztenka mazesnes soko terapijos.

Sveiki, po dvieju metu rasau pratesima :))
Mano mamai kaip ir tau, neteko darbo, skiriasi ir pan... Idomu ar ta juodoji skyle turi dugna... bent jau siais metais pradejau isisamoninti viena- tai jos gyvenimas... As turiu kurti savaji... Siek tiek lengviau.Siek tiek...
Ema
Naujokas

Re: Mama...

Standartinė Audronis » 2010-05-11 07:15:16

Sveika sugrįžus, Ema,

Matau teigiami pokyčiai Tavo gyvenime vyksta - pradėjai (bent jau stengiesi) gyventi savo gyvenimą. O kaip Tau pačiai dabar, po poros metų, viskas atrodo?
Audronis
Senbuvis

Ankstesnis

Grįžti į Santykiai su šeima

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias