Aš ir "Minesotos" programa

Re: Aš ir "Minesotos" programa

Standartinė Renata333 » 2011-06-10 22:03:36

Nesuderinami dalykai vaistai ir minesota....
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Renata333
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2012-02-17 22:16:26

Pumputis rašė: Jeigu ką tai AA neturi jokio santykio su Minesotos programa.

komentaras labai pavėluotas, bet - ryšys ar santykis yra, nes per buvimo Minesotoje laiką pacientai vaikšto į tame mieste vykstančius AA susirinkimus.
bimcius@gmail.com
kol ligonis gyvas, yra vilties kad pasveiks
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė Pumputis » 2012-02-18 07:43:57

Bimcius rašė:

komentaras labai pavėluotas, bet - ryšys ar santykis yra, nes per buvimo Minesotoje laiką pacientai vaikšto į tame mieste vykstančius AA susirinkimus.

Tai, kad pacientai vaikšto į AA susirinkimus tai yra Minesotos santykis su AA, o ne atvirkščiai. AA neturi jokio santykio su Minesotos programa. Reikėtų perskaityti preambulę http://anonalko.puslapiai.lt/ ir būtų aišku.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Pumputis
Senbuvis

Standartinė arunas-studentas » 2012-02-18 10:51:55

Abu Jūs teisūs - Bimcius teisus, kad stiprus ryšys yra tarp AA sveikimo programos ir Minesotoje taikomų metodų. Pumputis teisus, kad AA kaip organizacija neturi ryšių su Minesotos programa.
Kuo daugiau žmogus turi problemų, tuo mažiau jam trūksta iki laimės. M.Tvenas
arunas-studentas
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2012-02-18 10:52:28

Pumputis rašė:
Bimcius rašė:

Tai, kad pacientai vaikšto į AA susirinkimus tai yra Minesotos santykis su AA, o ne atvirkščiai. AA neturi jokio santykio su Minesotos programa. Reikėtų perskaityti preambulę http://anonalko.puslapiai.lt/ ir būtų aišku.

gerai jau gerai, tebūnie viskas pagal preambulę. o aš galvosiu taip kaip man atrodo.

malonaus savaitgalio :)
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė Bimcius » 2012-02-18 10:54:46

arunas-studentas rašė:Abu Jūs teisūs - Bimcius teisus, kad stiprus ryšys yra tarp AA sveikimo programos ir Minesotoje taikomų metodų. Pumputis teisus, kad AA kaip organizacija neturi ryšių su Minesotos programa.

tiesiog teisiųjų klubas ant akių formuojasi :)

malonu, kad komentarai ar nuomonės nelieka be atsako. visiems geros dienos :)
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė rimantasaa » 2012-02-18 13:05:47

,,Minesotos programa'' arba metodika atidirbta Minesotoja kuri glaustai supaažindina ir iveda į pradinį kursa kaip vadovautis dvylika žinksnių ir dvylika dradicijų kuriomis ir remesi visas AA judėjimas.Tad tai turi ką bendro su aa ar ne čia jau požiūris priklauso nuo asmeniško išprusimo.Be to yra viešai pripažinta kad 28 paros ,, minesotos programoje'' informaciniu pobūdžiu atitinka 2 dviejų metų lankimosi AAgrupese.Del sveikimo sanpratos nekalbėsiu nes per toki laiką ne visiems ir nuo gripo pasekmių pavyksta išsivaduoti.Kai isijungiau į ,,minesotos programą'' mano mastysena buvo nustekenta iki tokio lygio kad du kart du atrodė aukštoji matematika.Tad man gal būtų reikėje ir penketos mėtų kad dašustų kas ir prie ko tuose aa susirinkimose.Esu tikras kad tiek būče abėjonėse neištvėręs,pripažinęs kad tai tik davatkų klubas besipasakojantis apie šiurpius nuotikius ir besidžiaugentis kažkuo kas ivyniota i ,,kosmoso vatą''.Ant tos bangos galima nušnekėti ir išvis į pievas. Pvz.Grupė Žirmūnuose ,,Pagrindinis tykslas'' nuoseklei dirbanti pagal tezes iš Didžiosios knygos ir kaip tai mato Bilas.Sakyčiau kaip ir prasilenke su iprastine grupių veika,tarytum tai tik entuziastų saviveiklos grupelė. Šventosios stovykla ir regioninės stovyklos prie aa višiškai turėtų atrodytų kaip šuniui penkta koja, tai tik tiems kas bijo pasaulio ir aplinkos be bendraminčių rato. Daug nefilosofuojan juk viskas ira susyja. Abėjonių gali kilti tik tuo atvėju jei yra vidinis isitikinimas kad tik pasisedėjimas susirinkime jau viską iš sprendže.Čia viename poste nuskanbejo mažai pastebėtas isireiškimas,, aa tarytum gaubtas'' sakyčiau gazdina.Taip tai gali tapti kaip varginantis gaubtas jei ateinama tik pasisėdėti ir laukti stebūklo išimtinai retam tepavyksta išlikti, daugumoje kiek pastebejau tokie dviems tryms metams ir pradingsta,po to tenka vieną kitą matyti besišlaitanti po pogatvę ,o kartais ir bešmeiženti aa ,mat aa neatliko to darbo kurį privalejo padaryti pats,jei sudėtinga paklausent patarimo.Tam ir reikalinga ,, minesotos programa'' kaip ivadas į tolimesnio gyvenimo knygą,Panašių grupių kaip,, pagrindinis tykslas'' metodika ir praktika kaip pažinti save ir būti savimi nereguojant į šalutinius dirgiklius. Ivairiausios stovyklos, praktika kaip nevartojant jausti pilnavertį gyvenimą.Tad ponios ir ponai iš visos šios asmenybės kalvės kurę detalę norėtute išmest.Išfiltruot ir palikt tik pliką AA ,Tokios man nereikėtų.
Vartotojo avataras
rimantasaa
Dažnas svečias

Standartinė Bimcius » 2012-02-18 13:13:18

rimantasaa rašė:Tad ponios ir ponai iš visos šios asmenybės kalvės kurę detalę norėtute išmest.Išfiltruot ir palikt tik pliką AA ,Tokios man nereikėtų.

visiškai nesuprantu, kas, Tavo manymu nori kažką tai išfiltruot?
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Standartinė rimantasaa » 2012-02-18 16:40:16

Matyt Binčiau ne visiškai buvau pabudęs,neperpratau diskusijų esmės.Keistokai pasirodė ar tai labai svarbu, kas ką papildo ar pratese, ryšys ar santikis ar tai isiaiškinus ką nors keiče.Pagaliau ar aš bandydama aprepti visumą,ką nors paaiškinau nepabuvojusem ten, o posakis del filtravimo tai tik perkeltine prasme pastebėjimas kad norima išžvelgti per padidinamą stiklą to ko nera, vietoje to kad pabandyti atsirikti tai kas tinka ar tenkina asmeninius poreikius ir pasidalinti asmeniniais išgyvenimais ir patirtimi.
Vartotojo avataras
rimantasaa
Dažnas svečias

Standartinė Dalia » 2012-10-24 19:42:29

ech..Minesota, rašau iš didžiosio raidės :) Čia paskaičius, mane apėmė nostalgija, patys maloniausi prisiminimai :P Ir štai jau šeši su virš metai, kai aš negeriu visai visai, ir penkti, kai nevartoju jokių vaistukų :D Na ką ir sakyti, Gyvenimas, jis toks nuostabus, negaliu pasakyti, kad labai blogas buvo prieš septynetą metų, bet dabar jis kitoks, nes aš kitokia, ir vis keičiuosi, ir tikiuosi, tas keitimasis vyks iki gyvenimo pabaigos :wink: O to virsmo pradžia, tai Minesota ir šis forumas.

Miela, brangi Admine, AČIŪ Jums už šį puslapį, ačiū iš visos širdies :)
Dalia
Dažnas svečias

Standartinė Edvardas » 2012-10-25 06:49:25

Šaunu.:)
Vartotojo avataras
Edvardas
Senbuvis

Standartinė dorata » 2012-12-03 12:18:33

Edvardas rašė:Šaunu.:)

Kad pasirodo į Minesotą ne taip lengva "papulti"
dorata
Naujokas

Standartinė Medūza » 2012-12-04 23:23:47

Uzsirasyk ir palauk, papulsi. Pasakys kada gali atvykti.O iki atvykimo turi buti 2 savaites blaiva. :roll:
Medūza
Naujokas

Standartinė Bimcius » 2012-12-18 15:17:36

Minesotos programa ir Švėkšnoje naudojama

http://goo.gl/nHQY7
bimcius@gmail.com
Vartotojo avataras
Bimcius
Senbuvis

Ankstesnis